فعل کمکی- اراده- وصیت نامه کیت میدلتون سرگرمی

فعل کمکی- اراده- وصیت نامه: کیت میدلتون سرگرمی همراه تصویر میلیون انتشار سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌خواهیم از گروه‌مان افزایش کنیم/ ۲ همگروه ما شانس مهم قهرمانی هستند ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حالی ۲ همگروه‌ تیم تحت هدایتش را شانس مهم قهرمانی جام جهانی بیان کرد که از عزم خود و شاگردانش جهت افزایش از گروه B خ

می‌خواهیم از گروه‌مان افزایش کنیم/ ۲ همگروه ما شانس مهم قهرمانی هستند ، کی‌روش

کی روش: می خواهیم از گروه مان افزایش کنیم/ ۲ همگروه ما شانس مهم قهرمانی هستند

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حالی ۲ همگروه تیم تحت هدایتش را شانس مهم قهرمانی جام جهانی بیان کرد که از عزم خود و شاگردانش جهت افزایش از گروه B خبر داد؛ گروهی که فقط دو تیم از آن افزایش می کنند!

به گزارش تسنیم به نقل از نشریه «فوتوماچ»، کارلوس کی روش با اشاره به دیدار تدارکاتی تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و ترکیه که روز دوشنبه هفتم خرداد ماه در شهر استانبول برگزار می شود، اظهار داشت: ترکیه هر لحظه تیم ملی قدرتمندی داشته و در گذشته دستاورهای مهمی کسب کرده هست. اینکه آنها نتوانستند به جام جهانی برسند مرا سورپرایز کرد. متاسفم که یک کشور فوتبالی بزرگ در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور ندارد.

می‌خواهیم از گروه‌مان افزایش کنیم/ ۲ همگروه ما شانس مهم قهرمانی هستند ، کی‌روش

وی افزود: بازی با ترکیه جهت ما مهم و جدی به حساب می آید. من فکر می کنم در بازی پیش رو تیمی قدرتمند از ترکیه خواهیم دید. از فدراسیون ترکیه که امکان برگزاری این بازی را فراهم کرد، تقدیر می کنم.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در مورد گروه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز خاطرنشان کرد: ما در گروه خیلی دشواری قرار گرفته ایم. رقبای سرسختی برابر مان قرار خواهند گرفت ولی جهت رسیدن به نشانه مان که افزایش از گروه و حضور در مرحله حذفی است به روسیه می رویم. ما جهت رسیدن به این خواسته تمام تلاش مان را خواهیم کرد. تنها نشانه ما نوشتن تاریخ با افزایش از گروه مان است که در حال حاضر غیرممکن به نظر می رسد ولی در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست. نشانه مهم ما رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در حالی ۲ همگروه‌ تیم تحت هدایتش را شانس مهم قهرمانی جام جهانی بیان کرد که از عزم خود و شاگردانش جهت افزایش از گروه B خ

کی روش در ادامه این گفت وگو با اشاره به تیم ملی کشورش، پرتغال گفت: پرتغال قهرمان دوره اخیر جام ملت های اروپاست. پرتغال در کنار آلمان، فرانسه، اسپانیا و البته تیم قدرتمند برزیل مدعی قهرمانی هستند. انگلیس و آرژانتین و سوئیس هم تیم های قدرتمندی دارند و به نظرم قهرمان از بین اینها خواهد بود که تاکید می کنم چهار تیم اول شانس بیشتری دارند. دایناسورها هر لحظه به دنبال پیدا کردن عالی ترین غذاها هستند. در جام جهانی هم داستان همین است و مسابقه بزرگی جهت کسب جام شاهد خواهیم بود.

سرمربی پیشین تیم ملی پرتغال در مورد رونالدو و مقایسه او با مسی اظهار داشت: رونالدو عالی ترین بازیکن دنیا است و این حقیقتی است که همه به آن واقف هستند. پرتغال با وجود داشتن رونالدو و دیگر بازیکنانش یکی از جدی ترین کاندیداهای کسب جام هست. مقایسه رونالدو ومسی نه درست است و نه عادلانه. مثل این است که یک پادشاه و شاهزاده را مقایسه کنید. دنیای فوتبال به هر دوی اینها نیاز دارد. دنیای فوتبال نیازمند شاهزاده هایی مثل مسی، رونالدو و صلاح است و با وجود این شاهزاده ها زیباتر می شود.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | افزایش | فوتبال | پرتغال | فوتبالی | رونالدو | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz