فعل کمکی- اراده- وصیت نامه کیت میدلتون سرگرمی

فعل کمکی- اراده- وصیت نامه: کیت میدلتون سرگرمی همراه تصویر میلیون انتشار سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اکران یک فیلم در مُرده‌ترین روزهای سینمای کودک

«سهیل موفق»، کارگردان فیلم «شکلاتی» که این روزها به نمایش درآمده، اعتقاد است به سینمای کودک بی‌توجهی عجیب و مبهم می‌شود. 

اکران یک فیلم در مُرده‌ترین روزهای سینمای کودک

اکران یک فیلم در مُرده ترین روزهای سینمای کودک

عبارات مهم : دریافت

«سهیل موفق»، کارگردان فیلم «شکلاتی» که این روزها به نمایش درآمده، اعتقاد است به سینمای کودک بی توجهی عجیب و مبهم می شود.

این کارگردان در نوشتاری که در اختیار ایسنا گذاشته آورده است: تقریباً یک سال است که فیلم شکلاتی را به علاقه کودکان و خانواده های ایرانی ساخته ام، ولی درست در بحبوحه امتحانات دانش آموزان، در آلوده ترین روزهای فصل که گاهی آدم رغبت نمی کند خودش هم از منزل بیرون برود، چه اینکه فرزندش را هم ببرد.

اکران یک فیلم در مُرده‌ترین روزهای سینمای کودک

این روزها را شاید بشود مُرده ترین روزها جهت اکران یک فیلم از سینمای یتیم کودک دانست. سینمایی که سال ها پیش، فیلم هایش پرفروش بودند و این روزها، آنچنان نامهربانانه با آن برخورد می کنند که به مشکل می توانند سرمایه هزینه شده است برایشان را برگردانند.

من نمی دانم، تهیه کننده محترم فیلم (ایرج محمدی) نیز در پذیرفتن این تاریخ به چه میزان مقصر هست. تاریخی که البته در آن فیلم بدون سرگروه و داشتن سالن های محدود متضرر خواهد شد.

«سهیل موفق»، کارگردان فیلم «شکلاتی» که این روزها به نمایش درآمده، اعتقاد است به سینمای کودک بی‌توجهی عجیب و مبهم می‌شود. 

به هر تقدیر، اکران شکلاتی نیز به آخر خواهد رسید. آنچه که باقی می ماند، بی توجهی عجیب و مبهم به سینمایی است که وظیفه هدایت نسل آینده کشورمان را عهده دار هست. نسلی که در میان نادیده گرفتن ها، زیاده خواهی ها و البته لابی گری ها، چشم هایش به محصولات آن ور آبی، خیره مانده است.

«شکلاتی» در سی اُمین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهان در بخش های عالی ترین کارگردانی، عالی ترین فیلم و عالی ترین بازیگر کودک نامزد دریافت جایزه شد و شبنم مقدمی توانست دیپلم افتخار عالی ترین بازیگر را از این دوره جشنواره دریافت کند.

در این فیلم شبنم مقدمی، ناصر ھاشمی ،محمدرضا ھدایتی، ارژنگ امیرفضلی، علی مسعوی، فرزین محدث، پریسا رضایی، جواد جوینده، با ھنرمندی شھره لرستانی و داریوش اسد زاده، بازیگران کودک :محمدرضا شیرخانلو، آیلی احمدی، محمد حسین بلوکات، سامان میرحسینی، شھاب شیر مردی و ھمراز اکبری به ایفای نقش میپردازند.

اکران یک فیلم در مُرده‌ترین روزهای سینمای کودک

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:«همه چیز از یک جعبه شکلات شروع شد. یعنی من فرزند بودم …بچه هم که باشیم بازم شکلات باعشق ترین مزه دنیاست اما…»

واژه های کلیدی: دریافت | سینمای | محمدرضا | سینمایی | شبنم مقدمی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz