فعل کمکی- اراده- وصیت نامه کیت میدلتون سرگرمی

فعل کمکی- اراده- وصیت نامه: کیت میدلتون سرگرمی همراه تصویر میلیون انتشار سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی صدا و سیما باید خواسته های مشروع مردم را منعکس کند/ بودجه باید در جهت منافع مر

محمد تقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان و مشاور فرهنگی مجلس شورای اسلامی در رابطه با اعتراضات مردم در شهرهای متفاوت گفت: خواسته و مطالبه حق مردم است برخورد با مفاسد

صدا و سیما باید خواسته های مشروع مردم را منعکس کند/ بودجه باید در جهت منافع مر

رهبر، امام جمعه اصفهان: صدا و سیما باید خواسته های مشروع مردم را منعکس کند/ بودجه باید در جهت منافع مردم و طبقات محروم کشور باشد

عبارات مهم : بیکاری

ما این حرف ها را زیاد گفته ایم و باز هم می گوییم مطالبات مردم بر حق هست.

محمد تقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان و مشاور فرهنگی مجلس شورای اسلامی در رابطه با اعتراضات مردم در شهرهای متفاوت گفت: خواسته و مطالبه حق مردم است برخورد با مفاسد، عدالت اجتماعی، برطرف بیکاری و جلوی گرانی ها را گرفتن، حق مردم هست. ولی این خواسته های مردم کم کم به سمتی کشیده شد که به شکل رفتارهای غیر عادی و آشوبگرانه درآمد و کسانی درخواست کردند از این موج به نفع بیگانگان استفاده کنند.

صدا و سیما باید خواسته های مشروع مردم را منعکس کند/ بودجه باید در جهت منافع مر

نماینده مردم اصفهان در مجلس هفتم و هشتم در گفتگو با عصر کشور عزیزمان ایران ادامه داد: همانطور که دیدیم توهین هایی به ارزش های اسلامی و پرچم جمهوری اسلامی و توهین به مقامات نیز بوجود آمد درحالیکه مردم حتی اگر کارد به استخوانشان هم برسد، چنین کارهایی نمی کنند. به هر حال مردم ممکن است در جایی تجمعی داشته باشند و مطالباتشان را بیان کنند ولی واقعیت این است که جو غالب و دسته ای که از این جریانات بهره برداری غلط از این فضا کردند همان جریان هایی بودند که آشوب گر و هنجار شکن به حساب می آیند.

وی ادامه داد: البته این جریانات می گذرد. ما از این گونه پرسشها داشته ایم که یک عده با اغراض اخلال گرانه به نفع بیگانگان حرکت هایی کرده اند ولی این را نباید به حساب مردم گذاشت. ولی آنچه مهم است اینکه مردم ما با هر مشکل که روبرو بشوند، امکان ندارد علیه نظام و ارزش های آن حرفی بزنند و شما در همین نه دی تجمعات مردم را دیدید و در همین دو سه روزه در چندین شهر دیدیم که این آشوب گری و هنجار شکنی ها را محکوم کردند.

محمد تقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان و مشاور فرهنگی مجلس شورای اسلامی در رابطه با اعتراضات مردم در شهرهای متفاوت گفت: خواسته و مطالبه حق مردم است برخورد با مفاسد

عضو جامعه روحانیت خاطرنشان کرد: البته بیگانگان ممکن است سواستفاده کنند که با حرکت توده مردمی جلو سواستفاده آنها نیز گرفته می شود و نظام ما خدشه پذیر نیست چون اعتبار آن مردم هست. آنچه مهم است این بود که از هر دو طیف سیاسی همه گفتند: «مطالبات مشروع حق مردم است» ولی این حرکات مطالبات مردم نبود بلکه مطالبات بیگانگان بود.

وی افزود: به هر حال این اعتراضات دلایلی مانند تورم گرانی، بیکاری و شرایط بد اقتصادی دارد و نارضایتی مردم درست هست. تبعیض به هرحال سنگین است و جهت مثال هنگامی که یکی بیست میلیون حقوق می گیرد و دیگری با رنج، یک میلیون دریافت می کند تبعیضی است که مردم را زحمت می دهد. هنگامی که مردم بیکاری جوان ها را می بینند و گرانی را می بینند، صنایع کشور زیر فشار هست، بیکاری فراگیر شده است است و بر اساس آمار 7 میلیون بدون کار تحصیلکرده داریم. در نتیجه جهت این مباحث باید راهکاری ارائه شود و این حق مردم است.

رهبر اظهار گفت: ما این حرف ها را زیاد گفته ایم و باز هم می گوییم مطالبات مردم بر حق هست. باید صنعت، کشاورزی فعال شود و همزمان جلوی حقوق های نجومی، بیکاری و گرانی را گرفت. مسئولین باید در این رابطه با مردم زیاد حرف بزنند و در رسانه بگویند که مردم خواسته های شما را می دانیم. در حال حاضر هم بودجه سال آینده در مجلس مطرح می شود که من هم به نمایندگان گفتم که این بودجه باید در جهت منافع مردم و منافع کشور و طبقات محروم کشور باشد و همه این عنوان را قبول داریم.

صدا و سیما باید خواسته های مشروع مردم را منعکس کند/ بودجه باید در جهت منافع مر

امام جمعه موقت اصفهان در آخر در خصوص عملکرد صدا و سیما هم گفت: خوب است همزمان که صدا و سیما اگر اغتشاش ها را نشان می دهند آن بخش از خواسته های مردم و حرف منطقی مردم را نیز پوشش دهند. صدا و سیما باید خواسته های منطقی و مشروع و دلسوزانه مردم را منعکس کنند.

واژه های کلیدی: بیکاری | اصفهان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz