فعل کمکی- اراده- وصیت نامه کیت میدلتون سرگرمی

فعل کمکی- اراده- وصیت نامه: کیت میدلتون سرگرمی همراه تصویر میلیون انتشار سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار اجتماعی افزایش ۱۹.۵ درصدی دستمزد نتوانست پاسخگوی هزینه‌های زندگی کارگران باشد ،

عضو کارگری شورای عالی کار با اشاره به اینکه بررسی‌ها نشان می‌دهد که قدرت خرید کارگران از اول تیر ماه نسبت به دی ماه سال گذشته حدود ۴۸.۲ درصد کم کردن یافته است گ

افزایش ۱۹.۵ درصدی دستمزد نتوانست پاسخگوی هزینه‌های زندگی کارگران باشد ،

کم کردن ۴۸ درصدی قدرت خرید کارگران در ۶ ماه/افزایش ۱۹.۵ درصدی دستمزد نتوانست پاسخگوی هزینه های زندگی کارگران باشد

عبارات مهم : افزایش

عضو کارگری شورای عالی کار با اشاره به اینکه بررسی ها نشان می دهد که قدرت خرید کارگران از اول تیر ماه نسبت به دی ماه سال گذشته حدود ۴۸.۲ درصد کم کردن یافته است گفت:افزایش ۱۹.۵ درصدی دستمزد سا ل۹۷ نتوانست پاسخگوی هزینه های زندگی کارگران باشد.

به گزارش تسنیم، علی خدایی، نماینده کارگران در شورای عالی کار راجع به برگزاری جلسه شورای عالی کار راجع به بررسی مجدد دستمزد گفت:افزایش قدرت خرید کارگران مهمترین عنوان جلسه شورای عالی کار بود. بررسی های گروه کارگری نشان می دهد در هفته اول تیرماه نسبت به دی ماه سال گذشته، ۴۸.۲ درصد، قدرت خرید کارگران کم کردن یافته است.

وی با تأکید بر اینکه دولت و کارفرمایان کم کردن قدرت خرید کارگران را قبول دارند افزود: با وجود اینکه کم کردن قدرت خرید کارگران را قبول دارند، ولی هیچ راه حلی جهت جبران آن ارائه نکرده اند.

افزایش ۱۹.۵ درصدی دستمزد نتوانست پاسخگوی هزینه‌های زندگی کارگران باشد ،

خدایی بیان کرد: مقرر شد تا کمیته دستمزد تشکیل جلسه دهد و عنوان زیاد کردن قدرت خرید کارگران چه در زمینه دستمزد و چه کمک های غیر نقدی بررسی کند و همچنین مقرر شد نمایندگان وزارتخانه هایی که در شورای عالی کار حضور دارند، موارد مطرح شده است در جلسه را با وزارتخانه های متبوع خود طرح کنند و نتیجه را به جلسه بعدی شورای عالی کار ارائه کنند.

وی بیان کرد: نمایندگان کارگران درخواست برگزاری جلسه در دو هفته آینده را داشته اند، ولی وقت جلسه بعدی اعلام می شود به نظر می رسد که جلسه بعدی شورای عالی کار دوهفته تا یک ماه دیگر باشد. با توجه به اینکه تمام اعضای شورای عالی کار بر کم کردن قدرت خرید کارگران آگاه هستند، می بایست هر چه زوتر تصمیم گیری در این زمینه صورت گیرد.

عضو کارگری شورای عالی کار با اشاره به اینکه بررسی‌ها نشان می‌دهد که قدرت خرید کارگران از اول تیر ماه نسبت به دی ماه سال گذشته حدود ۴۸.۲ درصد کم کردن یافته است گ

واژه های کلیدی: افزایش | دستمزد | کارگران | افزایش قد | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz